yaz okulu

Çocuklar yaz tatilinin keyfini Kristal Çocuk’ta çıkaracak. Kristal Çocuk Yaz Okulu 2018 yaz tatili için çocukların mutlu olacağı dopdolu bir program hazırladı.

Her yıl farklı temalarla 05-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik yaz okulu düzenleyen Kristal Çocuk Eğitim ve Gelişim Akademisi, 2018 yaz tatili için bilim temalı bir program hazırladı. Çocuklar her gün farklı bir deney yaparak bilim dünyasını keşfe çıkacak. Yeni şeyler öğrendikçe daha çok merak edecek, çocuk olmanın keyfini yaşayacak. Kadıköy Kozyatağı’nda bulunan yaz okulu ile bilim saatlerinin yanısıra çeşitli atölyelerle öğrenmeye ve eğlenmeye devam edeceğiz. Mutfak atölyesinde hazırladığımız lezzetlerin hep beraber tadına bakacak, sanat atölyesinde yaratıcılığımızı ortaya koyacağız.

Etüt Saatleri de Var

Yaz okulu programında her gün spor yapacak, haftada 2 gün profesyonel eğitmenlerden yüzme dersleri alacağız. Ayrıca tatil ödevleri ve eksik konular için her sabah etüt saatleri de mevcut. Öğretmenler eşliğinde ödev ve projelerimizi yapacağız, konuları tekrar edip eksiklerimizi tamamlayacağız. Bunların yanında dikkat atölyesi, okuma saati, pratik İngilizce yer alacak. Programda Kristal Çocuk’un Kanada’dan alıp uyarladığı iletişim, görgü ve kendini tanımaya yönelik konuları içeren yaşam becerileri eğitimi ile sosyal hayatta daha başarılı ve mutlu olmanın yollarını da öğreneceğiz.

Çalışan annelere göre düzenlendi

Çocukların kendi yaş grubuyla bir arada olacağı Kristal Çocuk Yaz Kampı Programı hafta içi 5 gün, saat 10.00’da başlayıp 17.00’da bitiyor. Ancak kurum, çalışan veliler için 07.30-19.00 saatleri arasında açık olacak. Anne ve babalar işteyken, çocuklar yaşıtlarıyla keyifli bir tatilin tadını çıkaracak.

Kristal Çocuk 2018 Yaz Okulu Aylık Dönemleri:

1.Dönem: 18 Haziran Pazartesi – 13 Temmuz Cuma

2.Dönem: 16 Temmuz Pazartesi – 10 Ağustos Cuma

3.Dönem: 13 Ağustos Pazartesi- 07 Eylül Cuma

10 Eylül itibariyle, okullar açılana kadar tam gün etüt programına geçilecek.

Kristal Çocuk Yaz Okulu için detaylı bilgi:

Tel: (0216) 464 76 82

www.kristalcocuk.com

Facebook:

https://www.facebook.com/kristalcocukk

Instagram:

www.instagram.com/kristalcocuk

Adresimiz:

Kozyatağı Mah. Taç Sokak. No: 1/2 A Kadıköy/İstanbul (Kozzy AVM’nin bir alt sokağındayız)

kristalcocuk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Çocuğa Sevgimizi Nasıl Gösterebiliriz?