Çocuklar yaz tatilinin keyfini Kristal Çocuk’ta çıkaracak. Kristal Çocuk Yaz Okulu bu yıl da çocukların mutlu olacağı dopdolu bir program hazırladı.

Her yıl farklı temalarla çocuklar için yaz okulu düzenleyen Kristal Çocuk Eğitim ve Gelişim Akademisi, 2018 yaz tatili için bilim temalı bir program hazırladı. Çocuklar her gün farklı bir deney yaparak bilim dünyasını keşfe çıkacak. Yeni şeyler öğrendikçe daha çok merak edecek, çocuk olmanın keyfini yaşayacak. Yaz okulunda bilim saatlerinin yanısıra çeşitli atölyelerle öğrenmeye ve eğlenmeye devam edeceğiz. Mutfak atölyesinde hazırladığımız lezzetlerin hep beraber tadına bakacak, sanat atölyesinde yaratıcılığımızı ortaya koyacağız. Programda her gün spor yapacak, haftada 2 gün profesyonel eğitmenlerden yüzme dersleri alacağız. Ayrıca tatil ödevleri ve eksik konular için her sabah etüt saatleri de mevcut. Öğretmenler eşliğinde ödev ve projelerimizi yapacağız, konuları tekrar edip eksiklerimizi tamamlayacağız. Bunların yanında dikkat atölyesi, okuma saati, pratik İngilizce yer alacak. Programda Kristal Çocuk’un Kanada’dan alıp uyarladığı iletişim, görgü ve kendini tanımaya yönelik konuları içeren yaşam becerileri eğitimi ile sosyal hayatta daha başarılı ve mutlu olmanın yollarını da öğreneceğiz.

Çalışan annelere göre düzenlendi

Çocukların kendi yaş grubuyla bir arada olacağı Kristal Çocuk Yaz Kampı Programı hafta içi 5 gün, saat 10.00’da başlayıp 17.00’da bitiyor. Ancak kurum, çalışan veliler için 07.30-19.00 saatleri arasında açık olacak. Anne ve babalar işteyken, çocuklar yaşıtlarıyla keyifli bir tatilin tadını çıkaracak. Yaz okulu okulların kapanmasının hemen ardından başlayacak, eylül itibariyle okullar açılana kadar tam gün etüt programına geçilecek.

Yaz Okulu Fiyatı

Aylık 1650 TL + KDV’dir. Verilecek eğitimler, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, öğle yemekleri ve akşamüstü atıştırmaları, ücrete dâhildir. Çocukların ev ve yaz okulu arasındaki ulaşımı, aileleri veya yaz okulunun anlaşmalı servisleri tarafından sağlanacak olup, servis ücreti program ücretine dâhil değildir. Kardeş indirimi % 10, ikiz kardeş indirimi %15’tir. Öğretmen indirimi ise % 10’dur.

Kristal Çocuk Yaz Kampı için detaylı bilgi:

(0216) 464 76 82 merhaba@kristalcocuk.com www.kristalcocuk.com https://www.facebook.com/kristalcocukk www.instagram.com/kristalcocuk

Adres:

Kozyatağı Mah. Taç Sokak. No: 1/2 A (Kozzy AVM’nin bir alt sokağı) Kadıköy/İstanbul

kristalcocuk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şuna da göz atabilirsiniz

Çocuğa Sevgimizi Nasıl Gösterebiliriz?